Direct naar de content

16 februari 2023

Vernieuwing in Morgenstond binnenkort van start

Bobbi het vogeltje

Morgenstond: een ruim opgezette wijk met een groot winkelcentrum, brede lanen en veel groen. En binnenkort met méér woningen, die klaar zijn voor de toekomst. Haag Wonen gaat een deel van de 206 woningen aan de Coevordenstraat, Melis Stokelaan en Leggelostraat renoveren en verduurzamen én een deel volledig vernieuwen met nieuwbouw. Zodat onze bewoners hier lang en met veel plezier kunnen wonen. Het eerste deel van de vernieuwing gaat binnenkort van start met de renovatie en verduurzaming van de 78 woningen aan de Coevordenstraat. De feestelijke aftrap met onze samenwerkingspartners vond plaats op woensdag 15 februari.

Bouwen aan een mooie stad doen (en kunnen!) we niet alleen. We geven als partner in de stad een mooi vervolg aan een krachtige samenwerking met onze partners ERA Contour en KAW Architecten.

Na het ondertekenen van de samenwerkingsovereenkomst, proostten onze directeur vastgoed Kirsten Dubbelman, bestuursvoorzitter Mohamed Baba, bestuurder Ria J.M. Koppen -Kreyne, projectleider Dénise Hijdra en beheerconsulent Alet Cadee samen met Michel Ouwens, Onno de Wal, Jan Floor en Raziye Akca – Doğaner van ERA Contour op de mooie samenwerking.

Van links naar rechts: Mohamed Baba, Michel Ouwens (ERA Contour) en Ria Koppen

Ook deze samenwerkingspartners dragen een mooie steen bij aan het project: Nieman Raadgevende Ingenieurs | Bureau Broersma B.V. | Alphaplan, adviseurs in bouwen, | Ecoresult B.V. | SAM Advies BV | INNAX

Bekijk de projectpagina

×

Door de vakantieperiode kan het langer duren voordat we reageren
Tijdens de zomerperiode zijn minder collega’s beschikbaar. Daardoor kan het langer duren voordat je een reactie van ons krijgt op je vraag of aanvraag. We doen ons best om je zo snel mogelijk te helpen.

Veel antwoorden op veelgestelde vragen vind je in mijnHaagWonen.nl. Heb je al een vraag of verzoek bij ons ingediend? Dan hoef je niets te doen. Wij nemen contact met je op zodra je vraag aan de beurt is.

Heb je een spoedmelding, bijvoorbeeld een gevaarlijke situatie? Bel dan direct naar (070) 250 70 70. We pakken deze meldingen direct op.